logo TM Dental
 


   
 
naszaoferta
 
Mikrosilnik protetyczny Perfekta 900

Producent: W&H Dentalwerk (Niemcy)

Perfekta

Perfekta 900 - silnik protetyczny, charakteryzujący się prostą obsługą, uniwersalnym zastosowaniem i nowatorskimi rozwiązaniami

Perfecta 900 została wykonana z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki zoptymalizowanej prędkości obrotowej i silnikowi z wysokoobrotową prostnicą zamiast dotychczasowej turbiny, doskonale nadaje się do obróbki wszystkich materiałów, nawet takich jak tlenek cyrkonu i inne materiały ceramiczne wymagające dużej mocy.

Wysoka wydajność – precyzja użycia.

Perfecta 900 zapewnia bardzo szeroki zakres zastosowania. W razie potrzeby pełna moc i bardzo mały nakład siły w przypadku precyzyjnych prac. Praca z dużą wydajnością zapewnia mniejsze zużycie materiału - narzędzia szlifujące i frezujące znacznie dłużej utrzymują sprawność.

Prędkość 100 000 obr/min i 0,7 Ncm w przypadku silnika z prostnicą wysokoobrotową mają na to znaczący wpływ.

Pogromca wszystkich materiałów.

Bardzo wytrzymała prostnica wysokoobrotowa umożliwia również opracowywanie wszystkich materiałów ceramicznych. Pozwala to na osiągnięcie niesamowitej wydajności przy jednoczesnej oszczędności narzędzi szlifujących i materiału – niezrównany profesjonalizm w porównaniu z turbiną.

Równocześnie można podłączyć opcjonalną prostnicę techniczną. Do przełączania między obiema prostnicami wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na dodatkowym sterowniku. Jest to wielka zaleta koncepcji „Wszystko w jednym“! Wymagane chłodzenie zapewnia zintegrowany spray chłodzący.

Przygotowanie stanowiska.

Urządzenia laboratoryjne Perfecta 900 są dostępne w różnych wersjach. Urządzenie stołowe lub ze sterowaniem kolanowym, z wewnętrznym zbiornikiem wody lub zewnętrznym zasilaniem wodą – można urządzić swoje stanowisko tak, jak się chce!

Perfekta

    Perfecta w wersji stołowej..

    Zestaw składa się z dodatkowego sterownika, dowolnie ustawianego urządzenia sterującego (do ustawienia również pod lub obok stołu), pedału nożnego z dodatkowym przyciskiem funkcji przedmuchiwania i silnika z prostnicą wysokoobrotową.Urządzenie stołowe można opcjonalnie wyposażyć w standardowy silnik z prostnicą techniczną.    Perfecta w wersji kolanowej.

    Zestaw składa się z dodatkowego sterownika, umieszczonego pod stołem urządzenia sterujacego z dźwignią funkcji przedmuchiwania oraz silnika z prostnicą wysokoobrotową. Urządzenie kolanowe można opcjonalnie wyposażyć w standardowy silnik z prostnicą techniczną.
Cena sugerowana:

Perfecta 900 - stołowy ze zbiornikiem 2 308,00 Eur brutto

Perfecta 900 - kolanowy ze zbiornikiem 2 308,00 Eur brutto

Perfecta 900 - stołowy bez zbiornika 2 308,00 Eur brutto

Perfecta 900 - kolanowy bez zbiornika 2 308,00 Eur brutto


 Untitled Document
 
TM DENTAL s.c.
Tomasz Świerkot - Mariusz Supiński
Wyposażenie gabinetów stomatologicznych• 43-175 Wyry, ul Puszkina 17
e-mail: biuro@tmdental.pl
• sprzedaż i zamówienia: tel : 601 152 204
• sprzedaż i serwis: tel : 516 521 446